Nürnberg Eğitim Ataşeliği

TÜRKİYE GEÇİLMEZ!

TÜRKİYE GEÇİLMEZ!

2016 yılının 15 Temmuz'unu gösterdiğinde milletimiz bir kez daha anladı ki; tarihte olduğu gibi bu­gün de bu güzel vatanımıza, Türkiye'mize göz diken iç ve dış tehditler bulunmakta­dır. Yüce Türk milleti, aziz milletimiz dünyada eşi, benzeri görülmemiş bir yüreklilik ve cesaret ile Fetullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) karşı büyük bir demokrasi zaferine imza atmış ve Türkiye'nin gücünü dünyaya bir kez daha göstermiştir. 15 Temmuz gecesi insanlarımız, aziz milletimiz Türkiye geçilmesin diye canları pahasına vatan müdafaası yapmışlardır. Yüce Türk milleti demokrasiye olan inancını fiili olarak ortaya koymak suretiyle bir demokrasi zaferi kazanmıştır. Büyük mücadeleler sonucu elde edilen kaza­nımlar ne pahasına olursa olsun milletimizce korunacaktır. Buna inancımız tamdır.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü vesilesiyle devletimizin varlığı ve milletimizin bağımsızlığı yolunda canını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, bu yolda aldıkları yaraları şerefle taşıyan gazilerimizi saygı ve şükranla anıyoruz ve hep bir ağızdan TÜRKİYE GEÇİLMEZ diyoruz.

Saygılarımızla

 

15 Temmuz Türkçe videoyu izlemek için   : https://www.instagram.com/tv/CRTQjXZqJyI/?utm_medium=copy_link

15 Temmuz İngilizce videoyu izlemek için : https://www.instagram.com/tv/CRTRbyNK3i8/?utm_medium=copy_link

Regensburgerstr. 69, 90478 Nürnberg, Deutschland - 49 911 9467636

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.